A60/046
Miroslav Hák (1911-1978)
MEMENTO MORI
30. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na matném papíru, původní autorská zvětšenina. 86x115 mm. Verso značeno autorským razítkem, tužkou název díla, lokace, datace a další poznámky.