Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Akt

A60/057

Bohumil Šťastný (1905-1991)

AKT

30. - 40. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na matném papíru, původní autorská zvětšenina. 241x181 mm (262x197 mm). Verso značeno autorským razítkem, tužkou jméno autora a další poznámky cizí rukou. Varianta tohoto snímku umístěna ve sbírkách Moravské galerie v Brně, inv. č. MG 9986. Stav A/B.
Lehce zašpiněný horní okraj, na pravé straně stopa od tužky.