A60/067
Adolf Rossi (1920-2000)
NOČNÍ BRNO
50. - 60. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na lesklém papíru, původní autorská zvětšenina. 180x126 mm. Verso značeno autorským razítkem, další poznámky tužkou a barevnou tužkou.