A60/069
Karel Otto Hrubý (1916-1998)
DEŠTIVÝ VEČER
60. léta 20. stol.
Stav A/B.
Černobílá bromostříbrná fotografie na lesklém papíru, původní autorská zvětšenina. 180x223 mm. Verso značeno autorským razítkem, razítkem "ČFVU" a razítkem s datací "1967", kuličkovým perem název díla, černou tužkou č. "144".