A60/084
Eva Fuková (1927-2015)
ČESNEK
60. - 70. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na lesklém papíru, původní autorská zvětšenina. 171x221 mm. Verso značeno autorským razítkem.
Stav A/B.
V horní části a pravém horním rohu lehce pokrčeno, v obrazové ploše drobná skvrnka od pera.