A60/103
Tibor Honty (1907-1968)
KRMÍTKO
40. - 50. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na matném papíru, původní autorská zvětšenina. 224x192 mm. Verso tužkou cizí rukou "Tibor Honty c. 1935".
Provenience: Soukromá sbírka, Francie, počátkem 90. let získáno z pozůstalosti autora.
Stav A/B.
Lehce roztřepené rohy a okraje.