A60/104
Tibor Honty (1907-1968)
HNÍZDA
60. - 70. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na lesklém papíru, původní autorská zvětšenina. 231x173 mm (231x177) mm. Verso značeno autorským razítkem, poznámky tužkou.