A60/166
František Bílek (1872-1941)
STÍN HOŘKOSTI
1912
Dřevoryt na papíře, 228x160 mm, značeno na zadní straně "Fr. Bílek: Stín hořkosti". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
František Bílek - grafik, sochař, řezbář, keramik a architekt; významný představitel symbolismu a secese.