A60/171
Emil Filla (1882-1953)
TORSO NADĚJE - HADÍ POUTA
1945
Lept na papíře, 194x153 mm, značeno v tisku vlevo dole "1938" a vpravo dole "Emil Filla 1945.", signováno vpravo dole tužkou "E. Filla". Ilustrace ke sbírce Františka Halase: Torzo naděje, Svatopluk Klír, Praha 1946.