Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Paganini

A60/178

František Tichý (1896-1961)

PAGANINI

1947
Suchá jehla na papíře, 220x185 mm, signováno a datováno vlevo dole "Tichý 47". Paspartováno.