Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Architektura a nostalgie III.

A60/181

Victor Delhez (1902-1985)

ARCHITEKTURA A NOSTALGIE III.

1949
Dřevoryt na papíře, 401x325 mm, signováno tužkou vpravo dole "Victor Delhez", značeno "V. 134, A. N. III.", značeno tužkou vlevo dole "epreuve d`artiste", uprostřed "Architeture et Nostalgie III".