A60/186
Jan Kubíček (1927-2013)
DESKY II.
1965
Monotyp na papíře, 315x275 mm, signováno a datováno dole uprostřed pod obrazem tužkou "Jan Kubíček 65", verso tužkou číslováno "44." a značeno "Desky II.". Paspartováno.