A60/187
Jiří Balcar (1929-1968)
DRUHÁ ŠPATNĚ POPSANÁ SITUACE
1966
Litografie na papíře, 340x220 mm, signováno a datováno vpravo dole "Jiří Balcar 66", verso značeno autorským razítkem. Paspartováno, rámováno, zaskleno.