Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Druhá špatně popsaná situace

A60/187

Jiří Balcar (1929-1968)

DRUHÁ ŠPATNĚ POPSANÁ SITUACE

1966
Litografie na papíře, 340x220 mm, signováno a datováno vpravo dole "Jiří Balcar 66", verso značeno autorským razítkem. Paspartováno, rámováno, zaskleno.