A60/188
Adriena Šimotová (1926-2014)
BEZ NÁZVU
1969
Lept na papíře, 297x205 mm, číslováno vlevo dole "39/50", signováno a datováno vpravo dole "Adriena Šimotová 69". Paspartováno, rámováno, zaskleno.