Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Záda III.

A60/190

Adriena Šimotová (1926-2014)

ZÁDA III.

1992
Litografie na papíře, 400x300 mm, signováno, číslováno a datováno při spodním okraji "7/20 Adriena Šimotová 92". Rámováno, zaskleno.