A60/190
Adriena Šimotová (1926-2014)
ZÁDA III.
1992
Litografie na papíře, 400x300 mm, signováno, číslováno a datováno při spodním okraji "7/20 Adriena Šimotová 92". Rámováno, zaskleno.