Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Kytice

A60/192

Jaroslav Grus (1891-1983)

KYTICE

1967
Tempera na papíře, 820x580 mm, datováno vlevo dole "67." a signováno vpravo dole "J. Grus". Rámováno, zaskleno.