A60/195
Zdeněk Sklenář (1910-1986)
ZAHRADA S MĚSÍCEM
1973
Litografie na papíře, 234x148 mm, číslováno vlevo dole "114/200", signováno a datováno tužkou při spodním okraji "Sklenář 73". Paspartováno, rámováno, zaskleno.