A60/205
Zdeněk Sýkora (1920-2011)
DETAIL LINIE Č. 146
2003
Serigrafie na papíře, 298x210 mm, signováno a datováno vpravo dole "Sýkora 03", značeno vlevo dole "106/250". Detail z obrazu Linie č. 146. Vydáno v nákladu 250 kusů číslovaných a signovaných autorem k příležitosti výstavy "Sýkora 1998/2003" v Galerii Zdeněk Sklenář v roce 2003/2004.