Hlavní stránka > Aukce > 60. večerní aukce fotografií a prací na papíře > Exhibicionismus jako prostředek obrany

A60/207

Jiří Winter Neprakta (1924-2011)

EXHIBICIONISMUS JAKO PROSTŘEDEK OBRANY

Tuš a akvarel na papíře, 262x205 mm, číslováno a značeno na zadní straně autorským razítkem "Neprakta 28313". Rámováno, zaskleno.