A60/207
Jiří Winter Neprakta (1924-2011)
EXHIBICIONISMUS JAKO PROSTŘEDEK OBRANY
Tuš a akvarel na papíře, 262x205 mm, číslováno a značeno na zadní straně autorským razítkem "Neprakta 28313". Rámováno, zaskleno.