A60/208
František Ringo Čech (1943)
EKOLOGICKÁ KATASTROFA S OZONOVOU DÍROU
1992
Serigrafie na papíře, 260x315 mm, značeno, datováno a signováno tužkou při spodním okraji "20/200 Frant. Ringo Čech 92". Rámováno, zaskleno.