A60/209
Zhang Xiaogang (1958)
SLIVOŇ A DÍVKA / PLUM AND GIRL
2014
Lept, akvatinta a měkký kryt na papíře Magnani, signováno a datováno vpravo dole "Zhang Xiaogang 2014", číslováno "98/99". Rámováno, zaskleno. Dílo je opatřeno certifikátem potvrzujícím pravost díla.