Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pouzdro na revolver M26

A61/014

POUZDRO NA REVOLVER M26

Japonsko, okolo r. 1930
Vojenské pouzdro z tvrdé černé kůže, vyložené černým sametem. Neznačeno. Rozměr 23x18 cm. Stav C. Chybí poutka pro závěsný řemen. Povolené šití. Místy poškozené sametové vyložení.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.