A61/014
POUZDRO NA REVOLVER M26
Japonsko,
okolo r. 1930
Vojenské pouzdro z tvrdé černé kůže, vyložené černým sametem. Neznačeno. Rozměr 23x18 cm.
Stav C.
Chybí poutka pro závěsný řemen. Povolené šití. Místy poškozené sametové vyložení.