A61/027
POUZDRO NA PISTOLI WALTER P38
Německo,
období WWII
Vojenské pouzdro z měkké černé kůže, neznačeno. Rozměr 24x20 cm.
Stav C.
Poškozený zapínací řemínek, prodřené pouzdro na zásobník.