A61/067
BODÁK M1867/77 (ZKRÁCENÝ)
Rakousko-Uhersko,
po r. 1873
Bodák na pušku Werndl. Čepel značená výrobcem "OHLIGS UND SÖHNE". Na záštitě značeno dnes již nečitelným vojenským číslem. Zámek pohyblivý, s nepřesnostmi. Pochva celokovová. Původní střenky nahrazeny neodborně připevněnou parohovinou. Délka čepele 47 cm, celková délka 64 cm.
Stav restaurováno.
Patrně nálezový stav.