A61/076
2 KS BAJONET NO. 4 MK II
Velká Británie / USA / Kanada,
1. pol. 20. stol.
Bajonet na pušku Lee-Enfield. Čepel kruhového průřezu. Značeno na zámku ražbou "NO.4 MK.II S" a výrobním číslem "7201". Zámek mechanicky funkční. Pochva celokovová, značená na objímce: "A15 117".
Spolu: Bajonet na pušku Lee-Enfield. Čepel kruhového průřezu. Značeno na zámku ražbou: "NO.4 MK.II" a logem výrobce. Zámek mechanicky funkční. Pochva celokovová, neznačená.