A61/089
DVOJICE UPOMÍNKOVÝCH HRNKŮ
Německo / Rakousko-Uhersko,
1914
Dvojice porcelánových hrnečků s uchem, barevně tištěný dekor: ve věnci z dubových listů se žaludy portrét německého císaře Viléma II. a rakouského císaře Františka Josefa I. s vlajkami, pod výjevem nápisová páska "Wir halten fest und treu zusammen!" a datace "1914", zlacená obruba. Neznačeno. Výška 6,5 cm a 9 cm.
Stav B/C.