Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Lyceum patavium

A61/209

Charles Patin (1633-1693)

LYCEUM PATAVIUM

Padova 1682
vel. 4°, 134 s. + index, lat. Pergamenová vazba, modrá ořízka. Na předním přídeští vlepen exlibris „Gottlieb Friedlaender“, Na předtitulních listech ručně psaný latinský text datovaný 1771 a celostránkový mědiryt, v textu mědirytinové signované medailony, text ve výborném stavu. „Lyceum Patavinum Siue icones et vitae professorum, patavii, MDCLXXII. publice docentium.“Typis Petri Mariae Frambotti.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.