Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kunst- und Werck-Schule

A61/214

KUNST- UND WERCK-SCHULE

Norimberk 1732
Vel. 16°, 34 kapitol a 657 s. + abecední rejstřík, něm. Pergamenová vazba zdobená slepotiskem, hřbet se čtyřmi vazy, dvě přezky, jedna přezka poškozená, modrá ořízka. Kniha pojednává o řemeslných a dekorativních postupech, jako jsou např. výroba laků či barviv, zdobení papírů, zlacení atd. Dřevorytiny na s. 491, 492 a 493. Vydal Johann Friedrich Rüdiger.

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Vydražená cena: 3 800 Kč
Prodáno