A61/214
KUNST- UND WERCK-SCHULE
Norimberk 1732
Vel. 16°, 34 kapitol a 657 s. + abecední rejstřík, něm. Pergamenová vazba zdobená slepotiskem, hřbet se čtyřmi vazy, dvě přezky, jedna přezka poškozená, modrá ořízka. Kniha pojednává o řemeslných a dekorativních postupech, jako jsou např. výroba laků či barviv, zdobení papírů, zlacení atd. Dřevorytiny na s. 491, 492 a 493. Vydal Johann Friedrich Rüdiger.