A61/216
Joannes Adamus Nieberlein (1662-1748)
Franciscus Josephus de Handl
APPROBATIO CENSORIS
Augsburg 1735
Vel. 16°, 672 s., něm. Tmavá kožená vazba se zdobeným zlacením a kováním, dvě mosazné přezky, hřbet s pěti vazy. Dedikace od německého teologa Eusebia Amorta. 12 mědirytinových ilustrací. Na konci jsou dva ručně vepsané texty datované 1780 a 28. 5. 1935.
Německý učenec, doktor teologie, kanovník a generální vikář v Augsburgu.