Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Compendium anatomicum

A61/219

Lorenz Heister (1683-1758)

Gabriel Friedrich Clauder (1689)

COMPENDIUM ANATOMICUM

Norimberk 1750
Vel. 8°, 410 s. + rejstřík, něm. Kožená vazba, červená ořízka, hřbet s pěti vazy zdobený zlacením, barevná přední předsádka, černobílý tisk. 9 rozkládacích listů s mědirytinovými ilustracemi. Chybí frontispis, na předním vakátu ručně vepsaný text „Dono P. Augustinus Otto Svoboda“ datovaný 25. 9. 1841. „Compendivm Anatomicvm. d. i. Kurtzer Begriff Derjenigen Kunst, welche von denen Theilen de menshlichen Cörpers, und anderer Thiere, nebst derselben künstlichen Zerlegung, handelt“. Vydal Georg Christoph Weber.

Vyvolávací cena: 5 000 Kč