A61/225
Albrecht von Haller (1708-1777)
OPERUM ANATOMICI ARGUMENTI MINORUM, TOMUS III.
Lausanne 1768
Vel. 4°, 388 s., lat. Kožená vazba lehce odřená a poškozená hmyzem, hřbet s pěti vazy zdobený zlacením, červená ořízka, barevné přední i zadní přídeští, blok ve výborném stavu, místy skvrny. Titulní list je tištěn červeně a černě. Mědirytinové ilustrace – 7 celostránkových, 9 na rozkládacích listech. „Alberti V. Haller Domini In Guomoens Le Jux, Et Feudi In Ecclagnes. Praesidis Societatis Reg. Scient. Götting. Sodalis Acad. Reg. Scient. Paris. Reg. Chir. Gall. Imper. Berolin. Suecic. Bononiens. Bavar. Societ. Scient. Britann. Upsal. Bot. Flor. Helvet. Batavic. Oeconom. Bernens. Et Hujus Praesides. In Senatu Supremo Bernensi Ducentumviri. Operum Anatomici Argumenti Minorum. Tomus Tertius, Accedunt Opuscula Pathologica Aucta Et Recensa Tomus Tertius, Accedunt Opuscula Pathologica Aucta Et Recensa“.
Lausannae 1768, suptibus Francisci Grasset [et] Socior.