A61/239
Vincenzo Pazzini Carli (1707-1769)
DVOJICE MAP SARDÍNIE A TOSKÁNSKA A MAPA FRANCIE
konec 18. století
Sardinie. Kolorovaný mědiryt na papíře, 307x226 mm, vpravo dole zdobeno ukázkou architektury a zn. "La Sardegna / Siena 1795 / Presso Pazzini Carli", vlevo dole měřítko mapy. Rámováno, zaskleno.
Toskánsko. Kolorovaný mědiryt na papíře, 315x232 mm, zn. při pravém dolním rohu "Filippo Conti incis", vpravo dole kartuš s měřítkem mapy a nápisem "La Toscana / divisa nelle fue Provincie / 1788 / Sienna presso Pazzini Carli". Rámováno, zaskleno.
Francie. Kolorovaný mědiryt na papíře, 238x303 mm, krajinou obklopený text "La Francia / divisa in / dipartimenti / Siena 1794 / Presso Piazzini Carli", při pravém okraji vysvětlivky. Rámováno, zaskleno.