Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čtyři chlapci, malý satyr a kozel

A61/247

Václav Hollar (1607-1677)

ČTYŘI CHLAPCI, MALÝ SATYR A KOZEL

1647
Mědirytina na ručním papíře, 140x207 mm, zn. v tisku vlevo dole "P: van Avont inu:“ a tamtéž v tisku sign. a dat. "WHollar fecit, 1647“. Pennington 512. Z Hollarova cyklu dekorativních panelů s malými chlapci (dětské hry). Satyr se nachází za kozlem, takže pro diváka je zpola zakrytý. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Vydražená cena: 6 500 Kč