A61/253
Carl August Lebschée (1800-1877)
POHLED NA ZÁMEK SCHLEISSHEIM
ca 1830
Pohled přes louku s lovci na Starý a Nový Schleissheim u Mnichova. Kolorovaná litografie na papíře, 145x210 mm (výřez pasparty), publikováno v "Malerische Topographie des Königreichs Bayern" ("Malebná topografie bavorského království"), vydané Hermann & Barth. Na zadní straně přiložen novinový článek o umělci s fotografií tohoto tisku. Paspartováno, rámováno, zaskleno.