Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohled na zámek Schleissheim

A61/253

Carl August Lebschée (1800-1877)

POHLED NA ZÁMEK SCHLEISSHEIM

ca 1830
Pohled přes louku s lovci na Starý a Nový Schleissheim u Mnichova. Kolorovaná litografie na papíře, 145x210 mm (výřez pasparty), publikováno v "Malerische Topographie des Königreichs Bayern" ("Malebná topografie bavorského království"), vydané Hermann & Barth. Na zadní straně přiložen novinový článek o umělci s fotografií tohoto tisku. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydražená cena: 500 Kč