Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Velký chrám v Dordrechtu

A61/255

Jan Charles Vondrouš (1884-1970)

VELKÝ CHRÁM V DORDRECHTU

1922
Lept na papíře, 320x220 mm, sign. a dat. vpravo dole tužkou "J. C. Vondrouš Dodrecht 1922" a značeno v tisku vpravo dole "Vondrouš Dodrecht 1922". Paspartováno.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč