A61/255
Jan Charles Vondrouš (1884-1970)
VELKÝ CHRÁM V DORDRECHTU
1922
Lept na papíře, 320x220 mm, sign. a dat. vpravo dole tužkou "J. C. Vondrouš Dodrecht 1922" a značeno v tisku vpravo dole "Vondrouš Dodrecht 1922". Paspartováno.