A61/256
Jan Charles Vondrouš (1884-1970)
DVOJICE PRAŽSKÝCH VEDUT
1911 a 1927
Malostranské střechy. Lept na papíře, 108x80 mm, sign. a dat. vpravo dole tužkou "J. C. Vondrouš. 1927" a značeno v tisku "Vondrouš 1927".
Kostel sv. Jana Nepomuckého na Hradčanech. Lept na papíře, 256x177 mm, značeno v tisku "Vondrouš Prague 1911". Vydáno nakladatelstvím "Gesellschaft für vervielfältigende Kunst, Wien". Paspartováno.