Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice pražských vedut

A61/256

Jan Charles Vondrouš (1884-1970)

DVOJICE PRAŽSKÝCH VEDUT

1911 a 1927
Malostranské střechy. Lept na papíře, 108x80 mm, sign. a dat. vpravo dole tužkou "J. C. Vondrouš. 1927" a značeno v tisku "Vondrouš 1927". Kostel sv. Jana Nepomuckého na Hradčanech. Lept na papíře, 256x177 mm, značeno v tisku "Vondrouš Prague 1911". Vydáno nakladatelstvím "Gesellschaft für vervielfältigende Kunst, Wien". Paspartováno.