Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Růžicové okno v Notre Dame, Paříž

A61/257

Jan Charles Vondrouš (1884-1970)

RŮŽICOVÉ OKNO V NOTRE DAME, PAŘÍŽ

1928
Barevný lept vernis mou a akvatinta, 355x275 mm, sign. a dat. vpravo dole tužkou "J. C. Vondrouš 1928" a značeno v tisku vpravo dole "Vondrouš 1928". Paspartováno.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč