A61/257
Jan Charles Vondrouš (1884-1970)
RŮŽICOVÉ OKNO V NOTRE DAME, PAŘÍŽ
1928
Barevný lept vernis mou a akvatinta, 355x275 mm, sign. a dat. vpravo dole tužkou "J. C. Vondrouš 1928" a značeno v tisku vpravo dole "Vondrouš 1928". Paspartováno.