Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kosatce

A61/260

Max Švabinský (1873-1962)

KOSATCE

1953
Litografie na papíře, 185x139 mm, sign. tužkou při pravém dolním okraji "M. Švabinský" a značeno v tisku "ŠM 53". Vlevo dole zn. "66/100". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 700 Kč