Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Ex libris Bohuslav Rupp

A61/261

Max Švabinský (1873-1962)

EX LIBRIS BOHUSLAV RUPP

Litografie na papíře, 174x104 mm, sign. tužkou při pravém dolním rohu "MŠvabinsky", zn. vlevo dole "38/40". Text v tisku dole uprostřed "Ex libris Bohuslav Rupp". Paspartováno, rámováno, zaskleno.