A61/261
Max Švabinský (1873-1962)
EX LIBRIS BOHUSLAV RUPP
Litografie na papíře, 174x104 mm, sign. tužkou při pravém dolním rohu "MŠvabinsky", zn. vlevo dole "38/40". Text v tisku dole uprostřed "Ex libris Bohuslav Rupp". Paspartováno, rámováno, zaskleno.