Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > List z cyklu k básním Jaroslava Vrchlického

A61/262

Max Švabinský (1873-1962)

LIST Z CYKLU K BÁSNÍM JAROSLAVA VRCHLICKÉHO

1958
Litografie na papíře, 242x180 mm, sign. a dat. v levém dolním rohu "ŠM 58", sign. tužkou vpravo dole "MŠvabinský" a zn. vlevo dole "6/20". Ilustrace z druhého cyklu litografií k básni Panova píšťala ze souboru Druhých deset básním Jaroslava Vrchlického.