A61/262
Max Švabinský (1873-1962)
LIST Z CYKLU K BÁSNÍM JAROSLAVA VRCHLICKÉHO
1958
Litografie na papíře, 242x180 mm, sign. a dat. v levém dolním rohu "ŠM 58", sign. tužkou vpravo dole "MŠvabinský" a zn. vlevo dole "6/20". Ilustrace z druhého cyklu litografií k básni Panova píšťala ze souboru Druhých deset básním Jaroslava Vrchlického.