Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Ukřižovaný

A61/263

Bohuslav Reynek (1892-1971)

UKŘIŽOVANÝ

Suchá jehla na papíře, 230x157 mm, sign. tužkou při pravém spodním rohu "Reynek". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 25 000 Kč