Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > L`aerophile militaire

A61/268

Kamil Lhoták (1912-1990)

L`AEROPHILE MILITAIRE

1980
Tuš na papíře, 140x110 mm (výřez pasparty), vlevo nahoře nápis "L`aerophile militaire / Chalais-Meudon / 1880", sign. a dat. vlevo dole "Kamil Lhoták 80". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 15 000 Kč